Bitcoin
0.00 %

Tether Nedir?

Tether yani USDT, kripto para birimleri arasında yerini almaktadır. Değeri ise ABD dolarına bağlı tutulmuştur. Kısacası 1 Tether, 1 ABD dolarıyla aynı değerdedir ve bu doğrultuda artış göstermektedir. Doların artış veya düşüş yaşaması sonucunda Türk lirası olarak değeri değişmektedir fakat ABD doları olarak her zaman aynıdır. Tether ve ABD doları arasındaki ilişkiden dolayı bu sanal para birimine dolar para birimi diyemeyiz. Çünkü Tether sadece sanal ortamda kullanılan para birimidir. Borsada kullanılmaya başlanmasındaki amaç ise finans kurumlarını birbirine bağlayarak uluslararası transferlerin süresini ve maliyetini azaltmasıdır. Bu doğrultuda üretilen ve geliştirilen USDT, günümüzde yaygın olarak kullanılan sanal para birimlerindendir. Kullanım alanları içerisinde sanal para birimi ile işlem yapacağınız tüm alanlar yer almaktadır. Tether, borsada yerini alırken bazı konularda tüm sorumluluğu üzerine almaktadır.

  • Devletlerin ve hükümetlerin yönetmeliklerine uyma.
  • Güvenli alım satım.
  • Yasa dışı işlerden uzak, şeffaf çalışma.

Yukarıda yer alan konularda gerekli sorumluluğu üzerine alarak piyasada güvenle tercih edilmeye devam edecek olan USDT için yapacağınız ticareti Thodex ile daha güvenilir hale getirebilirsiniz ve kolaylıkla alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Todeks’de Nasıl Tether Alınır?

Söz konusu Tether ise işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz pek çok platform yani sanal para borsası bulunmaktadır. Bu borsalar arasında öne çıkan isimlerden biri ise Thodex oluyor. Çünkü Todex, alıcılar ve satıcılar için birçok avantajı bir arada sunuyor.

  • Yüksek güvenlik.
  • 7/24 canlı destek.
  • 7/24 yatırım işlemleri.
  • Kolay alış ve satış işlemleri.

Thodeks, yüksek güvenlik önlemlerine sahip olmasından dolayı sizlere daha güvenilir bir ortam sunmaktadır. Kişisel verilerinizi ve paralarını güvende tutabilir, ticaret yapabilirsiniz. Sistemin kolay ve anlaşılabilir olması sayesinde USDT alış ve satışlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz ve paranızı değerlendirebilirsiniz. Gün ve saat fark etmeden 7/24 yatırım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Nerede olursanız olun ihtiyacınız olan sadece internet bağlantısı. Cihazınızdan sisteme giriş yaparak paranızı değerlendirebilirsiniz. Yaşayacağız aksilikler ya da kafanıza takılan herhangi bir sorun olduğu zaman Thodex destek ekibinden 7/24 yararlanabilirsiniz. Tether alımı ve satışı oldukça kolay öyle değil mi? Sizler de sanal para borsasında Todeks ile USDT alım işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply